Hasta Elsa

Hasta Elsa

Elsa buz gibi havalarda dışarıya çıkınca kalın giyinmediği için ne yazık ki hasta oldu. Soğuk algınlığına yakalanan Elsa eskisi gibi sağlıklı olmak ve bu hastalığı bir an önce atmak istiyor. Bu yüzden senin oyuna başlayarak sevimli kızımıza yardımcı olarak eski sağlığına kısa sürede kavuşması için elinden geleni yapman gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra sana talimatlar gösterilecektir ve bu talimatlara uyarak Elsa’yı eskisi gibi sağlıklı hale getirebilirsin. Öncelikle minik kızın ateşini ölçmeli ve daha sonra da steteskop yardımı ile muayene etmeye başlamalısın. Birçok sağlık malzemesinin bulunduğu bu oyunda hepsini sırayla ve talimatlara uyarak başarılı bir şekilde yapabilirsen eğer Elsa çok kısa süre içerisinde eski sağlığına kavuşacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık