Hasta Kedi

Hasta Kedi

Dişleri çürümüş olan kedinin sahibi can yoldaşıyla hiç ilgilenmediği için sevimli kedi bir süredir acı çekiyor. Dişlerinden şikayetçi olan kediyi, kedi dişçisine götürerek çürük olan dişleri çektirebilirsin. Oyuna başladıktan sonra diş doktorunun malzemelerini kullanarak diş ağrısı çeken kediyi bu dertten kurtarabilirsin. Son zamanlarda canı çok acıyan kedi eğer doğru dişleri çekersen eskisi gibi sağlıklı olacaktır. Ayrıca birbirinden güzel ve sağlıklı olan dişleri kediye yapıştırarak yeni dişlere sahip olmasını sağlayabilirsin. Böylelikle çürük dişleri çekilen kedi diş eksiği olmadan hayatına kaldığı yerden sağlıklı şekilde devam edecektir. Oyundaki talimatları sırası ile takip ederek uygularsan eğer hasta kedi diş ağrısına veda ederek sana minnettar kalacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık