Havuçlu Pasta

Havuçlu Pasta

Pasta ve yemek yapmak konusunda iyi olduğunu düşünüyorsan bu oyunumuz tam sana göre. Daha önce hiç havuçlu yaş pasta yapmadıysanız lezzetli bir pasta yapmak için kollarınızı sıvayın ve oyuna başlayın. Ekran içerisinde yer alan çeşitli pasta kalıplarından en çok hoşunuza gideni seçin, daha sonra pastayı süslemek için gerekli malzemeleri kullanın ve en son olarak havuç, tavşan gibi malzemeleri kullanarak pastanızı son hale getirip fotoğraf makinası tuşuna basın ve bu lezzetli oyunu tamamlayın artık sizinde kendi yaptığınız bir pasta oldu hemde Havuçlu pasta, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık