Hayvan Tetris

Hayvan Tetris

Zeka oyunları kategorisine yeni eklenen Hayvan Tetris adlı zorlu bir oyun ile karşınızdayız. Bu oyunun orjinal ismi “Animals 1010” ve Famobi tarafından oyun severler için geliştirilmiştir. Eğlenceli oyun bulmaca türüdür ve yapmanız gereken sevimli hayvan bloklarını yan yana veya dikey olarak yan yana getirmek böylece blokları kaydıracak ve puanlar kazanacaksınız! Amacınız çok fazla blok patlatmak ve en yüksek puana ulaşmak. Eğlenceli oyunu fare yardımı ile bilgisayarınızdan, ekrana dokunarak mobil cihazlarınız ile hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık