Hazel Bebek Buz Prensesi

Hazel Bebek Buz Prensesi

Çocuklar en sevdiğiniz oyun kahramanınız Hazel Bebek ile harika bir prenses oyunu sizleri bekliyor. Bu yeni oyunumuzda hazel bebek bir prenses olmak istiyor, hepsi birbirinden havalı ve bir o kadar da güzel elbiseleri Hazel Bebek’e giydirin. Kostümler arasında popüler çizgi film karakterlerininde elbiseleri bulunuyor mesela Karlar Ülkesi Sofia elbiseleri ile onun karlar ülkesi karakterlerinden birisine benzemesine çalışabilirsiniz. Hazel mutlu olmak için senden yardım istiyor, en güzel elbiseleri giydirin ve Hazel Bebek Buz Prensesi harika bir görüntüye kavuşturun

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık