Hazel Bebek Okul Defilesi

Hazel Bebek Okul Defilesi

Birbirinden eğlenceli ve güzel oyunları bulunan Hazel Bebek ile yepyeni bir oyun bizleri bekliyor. Sevimli Hazel ve arkadaşları okulda yapılan bir defileye katılacaklar. Hazel bebek bu defilede en güzel olmak istiyor bizde Hazel’in mutlu olması için birbirinden güzel elbiseleri seçip hazel bebek’i defile için hazırlıyoruz. Defileye çıkmak için gardorobunu kontrol eden Hazel ve annesi hem defileye uygun hemde kış mevsimine uygun elbise olmadığını fark ederler ve hemen alışverişe çıkarlar.

Alışveriş merkesin’de Hazel bebek için en güzel elbiseler arasından seçimler yapmak zorundadırlar. Sizde en yakışan elbiseyi seçmesi konusunda Hazel Bebek’e yardım edin ve onu Okul Defilesi için hazırlayın. Elbiseleri giydirdikten sonra defileye başlayabilir ve dilerseniz hazırlamış olduğunuz Hazel Bebek Okul Defilesi resimlerini fotoğraf makinası tuşuna basarak bilgisayarınıza kayıt edebilir ve diğer arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık