Hazel Bebek Yemekte

Hazel Bebek Yemekte

Hazel bebek ve ailesi ile mükemmek bir yemek oyunu bizlerle. Hazel ve mete oyun oynarken televizyon’da bugünün özel bir gün olduğu ve kutlama yapılması gerektiğini görür. Bu özel günde güzel bir yemek programı ayarlayarak büyük annesi, büyük babasının yanına gitmek ister. Annesi bunun için babasından izin alır ve Hazel Bebek‘i aile yemeği için göndermeye karar verir.

Annesi ve kardeşi mert ile katılacakları Aile yemeği için çok mutlu olan Hazel, büyük annesinin evinde hindi yemeği hazırlamak üzere işe koyulur. Bunun için hazel bebek sizden yardım beklemektedir. Hindi yemeği ve güzel bir masa hazırlaması için Minik Hazel’e yardım ederek Yemekte mutlu olmasını sağlayın.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık