Heyecanlı Motorcu

Heyecanlı Motorcu

İdda ediyoruz şimdiye kadar oynadığınız tüm motor oyunlarını unutacak ve bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Rengarek ve onlarca farklı bölümü, her biri birbirinden farklı karakterlerden oluşan motor sürücüleri ile harika bir oyun olan “Heyecanlı Motorcu” şimdi oyun severler için sitemizde. Bu oyunda hız, aksiyon, adrenalin ne isterseniz var. Size düşen oyun yüklendikten sonra değişik tiplemelere sahip motorcular arasından birisini seçip, ardından açık olan yarış mekanını seçip oyuna başlamak. Sonrasında oyunu anlamanız için bir deneme sürüşü yapacak ve ardından diğer sürücülerinde bulunduğu çok zorlu ve keyifli bir yarışa başlayacaksınız. Yarışta oyunu birinci bitirmek dışındaki bir göreviniz de motor ile giderken C tuşunu kullanarak akrobatik hareketler yapmak. Bu hareketler sayesinde puanlar kazanabileceksiniz. Ayrıca X tuşunu kullanarak motorun nitro özelliğini de kullanabiliyorsunuz. Herşeyi ile harika bir oyun olan Heyecanlı Motorcu oyunu yön tuşları ile kontrol ediliyor. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık