Hezarfen Ahmet Çelebi

Hezarfen Ahmet Çelebi

Mexoyun.com’da alışmış olduğunuz sıradışı oyunlardan birine daha hazır mısınız? Hezarfen Ahmet Çelebi ismini bilmeyen arkadaşımız yoktur diyerek başlayacağımız bu oyun açıklamamızda Hezarfen Ahmet Çelebi’nin uçmasını sağlamak için bu oyunda yer alacaksınız. Hezarfen Ahmet Çelebi oyunu başladığında, iki farklı oyun modu ile karşılaşacaksınız. Sizlere öncelikli tavsiyemiz acemi modunu tercih ederek bu oyuna başlamanız ve oyuna başladıktan hemen sonra ”yön” tuşlarını kullanarak Hezarfen Ahmet Çelebi’yi uçurmalısınız. Hezarfen Ahmet Çelebi ile gök yüzünde fırtınalar estirmeye hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık