Hırsız Komşular

Hırsız Komşular

Dolabını tıka basa dolduran ev sahibi bunu komşularıyla paylaşınca komşuları bu haberi fırsat bilerek dolu buzdolabındaki yiyecekleri çalıyorlar. Yiyecekleri komşuları tarafından çalınan ev sahibi çok sinirlendi ve yiyeceklerini kurtararak komşularına intikam plânı hazırlıyor. Ev sahibi hırsız komşularına roket fırlatarak onları etkisiz hâle getirmek ve yiyecekleri toplamak istiyor. Ev sahibinin bu fikri mantıklı ama tek başına yapacağını pek zannetmiyor. Yiyecekleri çalınan ev sahibine yardım ederek yiyecekleri tekrardan kazanmasını sağlayabilir misin? Hırsız komşular adlı nişan oyununa başladıktan sonra gördüğün komşulara roket fırlatarak yiyecekleri toplayabilirsin. Oyun bölümlerle oynandığı için başarılı olduğun bölümlerde bir sonraki bölümü oynamaya hak kazanacaksın. Her bölümü başarıyla tamamlayarak hırsızları cezalandırabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık