Hızlı Motorcu

Hızlı Motorcu

Motor oyunlarına eklenen hızlı motorcu adlı oyunda motorla hız yapmayı seven çılgın karekterimiz engebeli yollara aldırış etmeden motor sürmeye çalışacak. Engebeli yollarda motor sürecek olan hızlı motorcunun yanında olarak yardımcı olmak ister misin? Motor sürme oyunlarına eklenen bu yeni oyunda yapman gereken hızlı motorcunun motorunu sürerek etapları bitirmelisin. Bölümlerle oynanan bu oyunda kaza yapmadan bölümleri bitirirsen eğer bir sonraki bölümleri oynama hakkı kazanacaksın. Böylece hızlı motorcuyla daha çok adrenalin yaşayacak ve motor sürmenin keyfini çıkaracaksın. Motor sürme konusundaki yeteneklerini herkese gösterek şoförlüğünü herkese ispat etmek ister misin? Bölümleri geçtikçe daha çok adrenalin dolu bölümlerle karşılaşacaksın ve işin gittikçe daha da zorlaşacak.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık