Hobo Firarda

Hobo Firarda

Hobo oyunlarında sevimli karakterimiz Hobo, neredeyse katıldığı her serüvende mutlaka bir tehlikenin içerisinde yer alıyor. Bu tehlikelere tek başına meydan okumaya çalışan Hobo için artık yardım alma vakti gelmiştir. Hobo’nun hapishaneden firar etmeye çalışacağı bu oyunda, ona yardım edecek olan sizler Hobo ile hapishanenin bahçe kısmındaki askerler ile zorlu bir savaş mücadelesine katılacaksınız. Hobo Firarda oyunu başladığında artık Hobo sizler tarafından kontrol edilecek ve Hobo’nun bu bölgeden kaçması için ”a” ve ”s” tuşları ile askerlere saldıracak, yeri gelecek yerdeki silahları toplayarak silah ile ateş etmesini ve ”yön” tuşları ile Hobo’nun hareket etmesini sağlayacaksınız. Oyun alanında, birde askeri araçla peşinize düşecek olan askerlerden gelecek olan saldırılara dikkat etmelisiniz. Bu askeri araç Hobo’ya sürekli bomba atarak onu etkisiz hale getirmeye çalışacak, sizlerde hızlı hareketler ile bombalardan kaçacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık