Hücum Timi

Hücum Timi

Üç boyutlu oyun olma özelliğini taşımasa da, oyuna girdiğinizde 3 boyutlu oyun hissini fazla yaşayacağınız grafik performansına sahip olan Hücum Timi oyununda, ”play” yazısına tıklayacak ve sonrasında ”continue” butonuna tıklayarak ”mission 1” bölümünü seçecek ve hemen ardından ”defeat waves” alanına tıkladıktan sonra Hücum Timi’nin en cesur askeri olarak operasyonu başlatacaksınız. Hücum Timi oyunu başladıktan sonra büyük bir hangarın giriş kapısına yakın bir yerde yerinizi alacak ve sonrasında hangardan çıkacak olan düşman askerlerine ateş açacaksınız. Ateş açtıktan sonra operasyona daha da hız vererek  atışlarınızı seri bir şekilde devam ettirecek ve düşman askerlerini avlayarak oyunun farklı bölümlerinde aynı heyecanı yaşamaya devam edecek ve Hücum Timi oyunu süresince ”fare” aracınız ile operasyona katılabileceksiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık