İnsan ya da Godzilla!

İnsan ya da Godzilla!

Mexoyun’dan harika bir oyun daha. İsterseniz insan oluyorsunuz, isterseniz Godzilla! İster insan ol şehrini savun, istersen Godzilla ol şehri yerle bir et. Karar senin! Ya kahraman olacaksın ya da en azılı düşman. Görsel efektleri müthiş, 3d olan bu oyun mexoyun farkı ile sizlerle. Harika bir aksiyon oyunu daha sizlerler. Üstelik oynanışı da çok basit. Klavyeden a,s,d,w tuşlarıyla yön yürüyor, fare yardımıyla hem yön bulup hem saldırı yapabiliyorsunuz. Haydi, ne duruyorsun? Tarafını seç ve sen de bu hararetli oyunda yerini al. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık