İpi Kes 1 Oyunu

İpi Kes 1 Oyunu

Sevimli bir kurbağa ile başlayan serinin ilk oyunu Cut The Rope , yüklendikten sonra Play tuşu ile giriş yapınız daha sonra gelecek olan yazılar Çince olduğu için okumakta zorlanabilirsiniz o yüzden oynanış videosunu izlemenizi tavsiye ederiz. Yapmanız gereken iple bağlanmış olan şekerleri doğru hamleler ile keserek kurbağanın yemesini sağlamanız.Bölümler geçtikce oyun daha zorlaşacak ve yeni bölümlerde kabarcık balonlar size yardımcı olacak tüm hamlelerinizi doğru yaparak İpi Kes oyununu tamamlayabilirsiniz, iyi eğlenceler.

İpi Kes, sadece FareMause kontrolü ile oynanıyor.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık