Jet Ski Vurmaca

  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
Beğenilme %0

Jet Ski Vurmaca

274 defa oynandı

Önde seyir alan, korumanız gereken bota arkadan düşman Jet Skileri ateş ediyor. Siz de başka bir gemiden düşman Jet Skilerine engel olmakla görevlisiniz. Fareniz ile nişan alabilir, boşluk tuşu ile şarjör doldurabilirsiniz. Ayrıca marketten alacağınız bombayı Z tuşu ile, Jet Skileri engellemeye yarayan ağları ise X tuşu ile kullanabilirsiniz. Her bölümde batırdığınız Jet Skilerden para kazanıyorsunuz. Bu paralarla marketten ister bot tamiri, ister yeni silahlar, ister başka türlü şeyler satın alabiliyorsunuz.

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık