Kaç Ninja Kaç

Kaç Ninja Kaç

Kaç ninja kaç oyunumuzda A tuşuna basarak oyun ekranına geçerek giriş yapıyorsunuz, daha sonra Boşluk – Space basarak ise oyuna başlıyorsunuz. Arkanızdan hızla gelen dev kayanın sizi ezmemesi için önünüze çıkan engellerin üzerinden boşluk tuşu ile zıplamanız gerekiyor. Çukur ve tehlikeli yerlerden geçerken dikkat edin ve uçurumdan giderken yönünüzü dikkatli seçerek daha fazla bölüme ulaşmaya çalışın. Eğlenceli bir kovalamaca oyunu olan Kaç Ninja Kaç 3D ile şimdi sitemizde , iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık