Kaçış Planı

Kaçış Planı

Kaçış planı oyununda amacımız kahramanımız bir gün işten yordun bir biçimde evine gelmiş ve sıcacık yatağına girip uyumuştur. Fakat sabah uyandığında ise kendisini bir kanalizasyonda bulmuştur ve buraya nasıl geldiği hakkında en ufak bir fikri bile yoktur. Gene de burada kalmaması gerektiğini bildiği için hemen buradan çıkmaya karar verir. Ama kanalizasyonlar çok karışık olduğu için bu iş biraz zordur ve bizden yardım istemektedir. Bizde kahramanımıza kanalizasyondan çıkması için yardımcı olacağız. İyi eğlenceler….

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık