Kafa Basketbolu

Kafa Basketbolu

Kafa Basketbolu mücadelesinde katıldığın turnuvada tüm rakiplerini yenerek en iyi kafa basketbolcusu ödülünü sen almak ister misin? Oyuna başladıktan sonra birbirinden zorlu kafa basketbolcusu olan rakiplerin ile sahada zorlu maça çıkacaksın. Oyuna başladığın zaman süre geriye doğru işleyecek ve seninde süre bittiğinde rakibini yenmiş olman gerekiyor. Oyun esnasında bazı zamanlarda sahada bonuslar bulunacak ve bu bonusları toplayarak kafa basketbolu mücadelesini daha kolay kazanabilirsin. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda eğer rakibin sahadaki bonusları senden daha önce toplamayı başarırsa ne yazık ki rakibin daha avantajlı durumda olacaktır. Bu sebeple rakibinden daha hızlı şekilde davranarak gördüğün bütün bonusları toplayabilirsin ve kazandığın bu bonuslar ile mücadeleyi daha kolay kazanabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık