Kafa Topu La Liga

Kafa Topu La Liga

Son zamanların oyun dünyasındaki en iyi futbol serüveni olarak ön planda olan ve diğer futbol oyunları ile arasındaki farkı gün geçtikçe açan Kafa Topu oyunları, farklı spor dalları ile de oyun dünyasında yer almaya devam ediyor. İşte sizleri bu oyunda İspanya futbol ligine götürüyor ve birbirinden güçlü takımların olduğu La Liga ile buluşturuyoruz. Kafa Topu La Liga isimli bu oyunumuzun başlangıcında, lig içerisinde temsil edeceğiniz futbol takımını seçecek ve sonrasında uzun bir lig maratonuna ”merhaba” diyeceksiniz. Önceki Kafa Topu oyunlarında olduğu gibi bu oyunumuzda da ”boşluk” tuşu ile ayak vuruşu yapacak, ”yön” tuşu ile de futbolcunuzu saha içerisinde yönlendireceksiniz. 60 saniye karşılaşma süresinin olacağı bu ligde en fazla golü atan futbolcu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık