Kağıttan Uçak

Kağıttan Uçak

Kimi arkadaşlarımızın okul zamanında sınıflarında, kimi arkadaşlarımızın evlerinde mutlaka hayatlarında bir kez dahi olsa yaptıkları kağıttan uçaklar artık mexoyun.com’da olacak. Kağıttan Uçak isimli bu 3d oyunumuzda, sizlere verilecek olan kağıttan uçağı kontrol edecek ve engeller ile tuzaklara takılmadan kağıttan uçağı yönlendireceksiniz. Kağıttan Uçak oyunu başladığında, ”wasd” tuşları ile uçağı kontrol edecek, ”boşluk” tuşuna basarak uçağın hız seviyesini ayarlayabileceksiniz. Kağıttan Uçak oyunu ile eğlenceli bir 3d oyun keyfini mexoyun.com’da yaşamak isteyen arkadaşlarımız, artık uçaklarının başına geçebilirler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık