Kahraman İtfaiyeci

Kahraman İtfaiyeci

Belki de dünyanın en zor mesleklerinden biri olan itfaiyecilik tabi ki oyun dünyasında da yer almalıdır diyerek sizleri harika bir itfaiyeci oyunu ile buluşturuyoruz. Kahraman İtfaiyeci oyununda, itfaiye personelinin kahramanca bir çalışma içerisinde yer alacak sizlerde bu kahramanlığa ortak olacaksınız. Kahraman İtfaiyecimiz oyun başladığında, çıkacak olan yangından insanları kurtaracak ve bu kurtarma işlemini sizler yapacaksınız. Yangından kaçmak isteyen insanlar için ”yön” tuşlarına basarak branda açacak ve bu brandaya insanların atlamasını sağlayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık