Kahraman Pilotlar

Kahraman Pilotlar

Kahraman Pilotlar olma yolunda büyük bir yol katedeceğiniz, çılgınca savaşlar yaparak düşman ordu uçaklarını hiç durmadan bombalayacağınız bu uçak savaşları oyununa başlamak isteyen mexoyun.com üyeleri, oyunun açılış ekranı üzerinden ”start game” yazısına tıklayacak ve bu tıklama sonrasında bir anda uçak savaşlarına başlayacaklar. İşte o andan itibaren gök yüzünde bir fırtına kopacak ve sizler çılgın bir pilot olarak uçağınızı ”mouse” yardımı ile kullanacak ve ”mouse” sol tuşuna basarak hem uçağı gök yüzünde hareketlendirecek hemde uçağınızın atış sistemini devreye sokarak Kahraman Pilotlar oyununu oynayacak, büyük bir uçak savaşları oyunundan zaferle ayrılacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık