Kahraman Şerif

Kahraman Şerif

O şerif kasabanın her türlü yardımına koşar ve sadece şeriflik değil, deyim yerindeyse kasabanın bir abisi olur. İşte bu görevin üstesinden fazlası ile gelen şerifin bu kez başı dertte ve yardıma ihtiyacı var. Sizler, Kahraman Şerif oyununda kasabadaki bankayı soymak isteyen soygunculara karşı gelen şerife yardımcı olacaksınız. Oyun başlayacak ve sizler şerifi kontrol altında tutmak için ”wasd” tuşlarını silahı kullanmak için ise ”mouse” aracını kullanacaksınız. Kahraman Şerif ile kahramanlıklarınıza bir yenisini daha eklemek için şimdi kasabaya yolculuk zamanı.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık