Kamyon Tamir Etme

Kamyon Tamir Etme

Büyük bir kamyon, uzun yola çıkmadan önce son bakımları ve temizliği yapılması için sizlere teslim edilecektir. Kamyonda bulunan arızaların giderilmesi ve aracın temizlenmesi için sizler Kamyon Tamir Etme oyununa başlayacak ve sonrasında oyun alanı içerisinde hem sağ hemde sol tarafta bulunan malzemeleri kullanarak kamyon üzerinde gerekli olan işlemleri gerçekleştirerek, oyundaki tüm görevlerinizi başarılı bir şekilde ve eksiksiz olarak tamamlamaya çalışacaksınız. Kamyon Tamir Etme oyunu süresince, ”fare” aracını kullanarak bakım malzemelerini ve temizlik malzemelerini kullanacak, oyun sonunda tüm malzemeleri kullanmış olacak ve kamyonu yepyeni bir duruma getirerek bu eğlence dolu ve beceri odaklı kamyon oyununu tamamlayacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık