Kan Tabancası

Kan Tabancası

Eski kovboy oyunlarına hasret kalanlar bu oyunu kaçırmayın. Hızlı olan kazanır. Bir kovboy seçin ve rakiplerinizi öldürün. Oyundaki tüm işlemleri gerçekleştirmek için “Mouse” yeterlidir. Kovboyunuzu seçtikten sonra silahının üzerine Mouse getirin. Zaman dolar dolmaz silahı rakibinize doğrultup ateş edin. Rakibinizib daha çok başına ve gövdesine nişan alırsanız öldürmeniz daha kolay olacaktır. Her bir rakip için 6 kurşun verilecektir. Rakiplerinizi öldürüp kimin en büyük olduğunu herkese gösterin. İyi oyunlar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık