Kantır Oyunu

Kantır Oyunu

Kantır kuşkusuz dünyanın en iyi savaş oyunudur. Gerek bölümleri, gerek silahları ve en önemlisi gerçek bir savaş atmosferi içinde geçen oyun hikayesi ile bağımlısı olduğunuz oyunun internet de bulunan pek çok versiyonu bulunuyor. Bu yeni oyunumuzda bir başka versiyon olan bir kantır oyunu. En beğenilen Maplardan olan De_Dust da geçen oyunumuzda karşınıza çıkan düşmanlarınızı bulunduğunuz yerden hızlı bir şekilde vurmanız gerekiyor.
Sayıca sizden çok daha fazla olan düşmanlarınızı en hızlı şekilde vurmalısınız aksi takdirde onlar sizi vurur ve oyun sona erer.Bölümler ilerledikçe heyecan daha da artıyor ve düşmanlarınız çok daha hızlı bir şekilde hareket etmeye başlıyorlar.
Kantır oyunu , fare ile kontrol edilerek oynanıyor. Oyun yüklendikten sonra Start ile giriş yapıyorsunuz ve karşınıza çıkan düşmanlarınıza fare ile nişan alarak ateş ediyorsunuz. İyi eğlenceler bol şanslar…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık