Kar Köpekleri Yarışı

Kar Köpekleri Yarışı

Yarış oyunlarının maksimum heyecan seviyelerinde yaşanacağı ve harika bir 3d oyunla birlikte süper bir yarış serüveninin tam ortasında olacağınız Kar Köpekleri Yarışı oyununda, buz gibi ve karla kaplı bir yarış pisti içerisinde köpeklerin yarışlarında yer alacaksınız. Kar Köpekleri Yarışı oyunu başladığında, ”yön” tuşları ile köpeklerin kontrollerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, yarış boyunca yapacağını ufak hatalarda bile yarışı kaybetme riski ile karşılaşma olasılığınızın oldukça yüksek olduğunu düşünürsek Kar Köpekleri Yarışı oyunu süresince oldukça dikkatli bir şekilde yarışa konsantre olmalısınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık