Karpuz Kesme

Karpuz Kesme

Beceri oyunları kategorimizin, sadece beceri odaklı olmayan ve içerisinde bir çok özelliği barındıran oyunu olarak oyun dünyasının çılgın çocukları ile buluşan Karpuz Kesme oyunu artık tüm mexoyun.com üyelerini bekliyor. Karpuz Kesme oyunundaki temel amacınız, oyun başladıktan sonra platformun farklı alanlarından yukarıya doğru hızlı bir şekilde havalanacak olan farklı çeşitte meyveleri kesmek olacaktır. Kesmeye çalışacağınız her meyvenin farklı puanı olacak ve sizler meyve ayırt etmeksizin tüm meyveleri kesmeye çalışarak oyun sonunda en fazla sayıyı toplamaya çalışacaksınız. Karpuz Kesme oyunu esnasında, meyvelerin dışında farklı bir tür nesnede karşınıza çıkabilir, sizler bu nesneye asla dokunmayacaksınız. O nesneye dokunmanız oyunu kaybetmenize sebep olacaktır. O nedenle hem hızlı hemde dikkatli olarak ”fare” aracını kullanacak ve Karpuz Kesme oyununun şampiyonu olacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık