Kartopu Sürükle

Kartopu Sürükle

En güzel ve en eğlenceli 3d oyunların adresi mexoyun.com’da harika bir 3d oyun macerasına hazır mısınız? Kartopu Sürükle oyununda, uzunca bir parkur üzerinde kartopu sürükleyecek ve bu kartopunun parkur dışarısına düşmemesi için dikkat edeceksiniz. Oyunumuz başladığında, kartopu ile yola çıkacak ve ”yön” tuşları ile kartopunun kontrolünü sağlayacaksınız. Parkur içerisinde engellerden atlamak için ise ”boşluk” tuşuna basarak engelleri aşacak ve Kartopu Sürükle oyununda bonusları toplayarak bu zorlu 3d beceri oyunundan rekor puanla ayrılacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık