Kayak Ustası

Kayak Ustası

Peşinden gelen çığın altında kalmak istemeyen kayak ustası bir an önce bu zorlu alandan çıkarak hayatını kurtarmak istiyor. Giderek büyüyen çığ eğer kayak ustasını altına alırsan oyun sona erecektir. Bu yüzden kayak yaparken oldukça hızlı olarak peşinden gelen çığa teslim olmamaya çalışacaksın. Kayak yaparken bir yandan da parkurdaki altınları toplarsan eğer çığdan kaçarken topladığın altınlar ile para da kazanabilirsin. Oyunda en yüksek puanı toplamaya çalıştığın için mümkün olduğunca peşinden gelen çığ ile aranda mesafe bırakmaya dikkat etmelisin. Kayak esnasında önüne engeller çıkacak ve seninde bu engellerin üzerinden atlayarak aşağıya düşmemeye çalışman gerekiyor. Eğer aşağıya düşersen ne yazık ki kayak ustası çığ altında kalacak.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık