Kayıp Balıkçı

Kayıp Balıkçı

Kahramanımız küçükken her zaman babası ile birlikte balığa çıkarmış ve babası ile olduğu zamanlarda da çok iyi zaman geçirirmiş. Bir gün kahramanımızın babası ona tekneyle açılmayı teklif etmiş kahramanımız da kabul etmiştir. Beraber kendi teknelerinde yan yana giderlerken birden çok büyük bir gürültü kopar ve bu gürültünün arkasında çok büyük bir deniz canavarı gelir. Bu canavar kahramanımızın babasını alır ve götürür. Kahramanımız bu olaydan yıllar sonra terk etmiş olduğu kasabaya geri döner ve hala yaşadığına inandığı babasını bulmaya çalışır. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık