Kazanmak İçin Zombi Öldür

Kazanmak İçin Zombi Öldür

Zombi oyunları kategorisinde yer alan kazanmak için öldür oyunu, gizemli ve terk edilmiş bir kasaba’da tek başına kalan bir sürücünün arabası ile zombiler tarafından ele geçirilmeden varış noktasına ulaşması gerekiyor, bunun için yapman gereken araban ile son sürat en hızlı şekilde zombileri ezerek puanlar toplamak ve yeni bölümelere geçmek. Çok zor bir oyun olan Kazanmak için Zombi Öldür başlangıçta düşük özelliklerde bir araçla en iyi puanı toplayıp kazandığınız paralar ile arabaya yeni özellikler ekleyerek sonraki bölümlere geçmek gerekiyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık