Kedi ve Köpek Bakımı

Kedi ve Köpek Bakımı

İnsanların şirin dostları olan kedilerin ve köpeklerin bakımını üstlenmeye var mısın? Oyuna başladıktan sonra istediğin kedi ve ya köpek cinsini seçerek işlemlere başlayabilirsin. Bulundukları ortam oldukça pis olan ve kötü sineklerin uçuştuğu odanın bir an önce temizlenmesi gerekiyor. Bunu yapabilmen için ise odada bulunan temizlik malzemelerini kullanarak kedi ve köpeklerin yaşadığı odayı pırıl pırıl yapabilirsin. Pis sineklerin havada uçuşmasından pek haz etmeyen kedi ve köpekler odayı hızlıca temizlemeni bekliyorlar. Dağıtılmış olan odanın birçok yeri kirli ve seninde odayı sevimli dostlara uygun şekilde hazırlaman gerekiyor. Eğer bunu yapmayı başarabilirsen kedi ve köpekler daha temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürdükleri için asla hastalıklara yakalanmayacaklar ve sağlıklarını kurtardığın için sana minnettar kalacaklar.

Oyunu Oyna
BENZER OYUNLAR

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık