Kek Dükkanı

Kek Dükkanı

Kek Dükkanı işleterek gelen siparişler üzerine birbirinden lezzetli kekleri hazırlamaya var mısın? Oyuna başladıktan sonra dilediğin karekteri seçmeli ve işlettiğin dükkâna gelen müşterilerinin siparişlerini alarak işe koyulmalısın. Oyunda sana kolaylık sağlaması açısından birçok talimat göreceksin ve gördüğün talimatlara tıklayarak kek siparişlerini daha kolay şekilde hazırlayarak müşterilerine sunabilirsin. Böylece gelen müşterilerinin siparişlerini hızlı şekilde teslim ettiğin için hem hızlı hemde yetenekli bir işletmeci olarak onların gözünde yükseleceksin. Müşterilerinin sipariş ettiği kekleri hazırladıktan sonra ise teslimattan sonra ücretini alarak para kazanmaya başlayacaksın. İşletme oyunlarımıza eklenen bu oyun ile sende ne kadar iyi bir işletmeci olduğunu bizlere kanıtlayabilir ve yeteneklerinle sende doyasıya övünebilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık