Keskin Nişancı Görevi 2

Keskin Nişancı Görevi 2

Korkunç zombiler tarafından hızla istila edilmeye başlayan dünyanın size ihtiyacı var! Keskin Nişancı Görevi 2 adlı oyun ile dünyayı tehdit eden zombileri tek tek ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. 24 farklı bölüm ile farklı bir korku ve heyecanı yaşayacağınız oyuna birinci bölüm ile başlayacak ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Bu görevler sırasında zombiler koşarken veya saklanırken onları keskin nişancı tüfeğiniz ile avlayacak ve insanların hayatlarını kurtararak kahramanları haline geleceksiniz. Oyunda W, S ve Mause kullanarak nişancıyı kontrol edebileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık