Keskin Nişancı – Tren İstasyonu

Keskin Nişancı – Tren İstasyonu

Mexoyun harika bir keskin nişancı oyunu ile karşınızda. Kahramanımız istasyona baskın yapan teröristleri imha etmek için sizden yardım istiyor. Bu büyük görevde senin rolün büyük! Hemen oyuna gir ve tren istasyonundaki insanların hayatlarını kurtarmaya başla. Ne kadar çok terörist imha edersen o kadar puan toplama şansı yakalayabilirsin. Bölüm atladıkça yeni haritalar ve yeni maceralar seni bekliyor olacak. Keskin Nişancı – Tren istasyonu oyununun oynanışı da çok basit. Tek yapmanız gereken fare yardımıyla yön belirleyip ateş etmek. Şarjör doldurmak için ise “R” tuşunu kullanabilirsiniz. Haydi, Operasyon başlasın!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık