Kim Milyoner Olmak İster 2

Kim Milyoner Olmak İster 2

Zekana güveniyorsan tüm soruları ben bilirim diyorsan “Kim Milyoner Olmak İster 2” karşında! Ekranların en çok seyredilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak ister 2. oyunu ile oyun severlerin karşında. Bu oyunda sorulan tüm sorulara en kısa sürede cevap verecek ve doğru cevabı bulmaya çalışacaksınız. Sorular geldiğinde 4 farklı cevap şıkkı karşınıza gelecek ve siz doğru olanı seçmeye çalışacaksınız. Oyunda ilerlemek ve büyük ödüle ulaşmak için çok dikkatli ve bir o kadar da hızlı olmanız gerekiyor. Eğer zekanıza güveniyorsanız hemen eğlenceli Kim Milyoner olmak ister 2 adlı zeka oyununa başlayabilirsiniz iyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık