Kirli Araba

Kirli Araba

Sahibinin ilgilenmediği arabayı temizleyerek kirli arabayı pırıl pırıl yapmak ister misin? Kız oyunlarına eklenen bu kirli araba adlı yeni oyunda yapman gereken son derece pis bir hâlde olan arabayı temiz bir hâle getirmek. Arabanın üstündeki meyve kabuklarını alarak çöp kutusuna atmalısın. Böylece arabanın yavaş yavaş temizlendiğini göreceksin. Kirli arabanın üstündeki kirli meyve kabuklarını çöp kutusuna attıktan sonra daha temiz bir hâle gelecek ve kabukları çöp kutusuna atma işlemi bitince çeksil yardmıyla arabayı daha temiz yapabilirsin. Böylece arabanın sahibi olan arkadaşın yaptığın bu sürprizle ne kadar hatalı bir davranış yaptığını anlayabilir ve artık arabasını öyle pis şekilde bulundurmaz. Bir an önce kirli arabayı temizlemek ister misin?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık