Kirli Ev

Kirli Ev

Evde kardeşiyle beraber kalan ve annesi komşuya giden Riley gördükleri karşısında şoka giriyor. Riley’in küçük kardeşi banyoya giriyor ve banyoyu hem dağıtıyor hemde sağlam eşyaları kırarak ablası Riley’in başına iş açıyor. Annesi komşudan gelmeden ortalığı toparlaması gereken Riley neyi nasıl yapacağını hiç bilmiyor. Küçük kardeşinin bozduğu herşeyi halletmeye çalışan Riley birtürlü başarılı olamıyor. Riley’e yardımcı olarak kirli evi temiz hâle getirebilir misin? Kız oyunları kategorisine eklenen Kirli Ev adlı oyuna başladıktan sonra dağıtılmış olan eşyaları yine yerlerine yerleştirmelisin. Daha sonra ise musluğu ve klozeti kıran küçük kardeşin bozduğu eşyaları tamir ederek banyoyu yine eski haline getirmelisin. Bunun için Riley sana çok minnettar olacaktır ve anneside hiçbirşeyden haberdar olmayacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık