Kızgın Beyinler

Kızgın Beyinler

Çılgın beyinler oyun tarzı olarak angry birds andıran bir oyun olarak üretilmiş, ama farklı karakterleri olan beyinler sayesinde epey sevilmiştir. Beyinler yılbaşı için geliştirilen bu oyunda platform içerisine gizlenmiş olan Balkabaklarına saldırıyor ve yok etmeye çalışıyor. Beyinleri fırlatak tüm balkabaklarını yok etmeye çalışın ne kadar az beyin ile oyunu tamamlarsanız o kadar fazla puan kazanacağınız anlamına gelir.

Balkabaklarını gizlendikleri platform içerisinde vurmak için fareniz ile beyinleri isabet olarak fırlatın.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık