Kızgın Korsan

Kızgın Korsan

Denizlerin fatihi olduğunu düşünen korsan, denizde karşısına çıkan tüm insanları öldürmeye karar verdi. Fakat bir süre sonra hava yoluyla güvenliği sağlamak isteyen helikopter korsana bomba atıyor ve korsanın hayatı tehlikeye giriyor. Oyuna başladıktan sonra öfkeli korsanı sen kontrol ederek hava yoluyla ve deniz yoluyla karşına çıkacak olan tüm nesneleri ateş ederek patlatman gerekiyor. Böylece denizlerin fatihi olduğuna itaat etmeyen tüm insanlar bunun bedelini yaşamlarıyla ödeyecektir. Oyun ekranının alt tarafında bulunan kısımdan ne kadar yolun kaldığını görebilir ve ona göre kendini ayarlayarak denizdeki tüm canlıları öldürebilirsin. Kızgın korsanı kontrol ederken ateş edecek olsan da, sana yapılacak olan saldırıla karşı oldukça dikkatli olman gerekiyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık