Klasik Araba Park Etme Oyunu

Klasik Araba Park Etme Oyunu

Park oyunları hastaları için yine harika bir oyun sitemize eklendi, bu oyunda klasik arabalar ile görevleri tamamlamaya çalışacağız. 3D grafikler ile tasarlanan klasik araba park etme oyunu şöyle oynanıyor. Öncelikle klasik arabalardan bir tanesini seçip başlangıç yapın, daha sonra şehrin sokakları arasındaki park noktalarına aracı park etmeye çalışacaksınız. Ok işareti park etmek için uygun alanları gösterir oku takip ederek herhangi bir yere çarpmadan en kısa sürede park etme alanına aracı düzgün bir şekilde park edip oyunu tamamlayın. İyi Eğlenceler.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık