Koala Balon İndirme

Koala Balon İndirme

Balon süren koalamızın karnı aç ve balonla sıkılmış durumda. Her bölümde farklı yerlerde bulunan böcekleri yiyerek, belirtilen alana iniş yapmamız isteniyor. Klavyedeki sağ – sol ve üst yön tuşları ile kontrol edebileceğimiz balon ile bizden istenilen bu görevi yerine getirmeliyiz. Dikkatli bir şekilde böceği yiyerek koalamızı doyurup, balonu indirerek bir sonraki seviyeye geçebiliriz. Böcekleri yemek zorunlu değil, ekstra puan kazanmak isteyenler bu görevi de yapabilirler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık