Komik Palyaço

Komik Palyaço

Komik Palyaço ile neşeli dakikalar sizi bekliyor. Palyaçoyu tüm yıldızları toplamak için yönlendirerek tüm haritayı gezdirin. Bu komik oyunu sizinle mexoyun farkı ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğlencenin ve komedinin iç içe olduğu bu oyun size zamanın akışını unutturacak. Komik Palyaço adındaki komik oyun klavye ile oynanıyor. Klavyenin yön tuşları ile birlikte oyundaki palyaçoyu yönlendirin. Tüm yıldızları toplaması için playaçoyu engellerden koruyun. Haydi, Türkiye’nin en güzel oyunlarının olduğu mexoyun farkı ile siz de bu oyununu oynayın. İyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık