Köpek Balığı Oyunu

Köpek Balığı Oyunu

Dokunmatik telefonlar ve tabletler sayesinde oyunlar artık daha keyifli bir hale geldi. Mesela bu günlerde çok popüler olan Shark Attack gibi oyunları dokunmatik ekranlar sayesinde büyük bir keyif ile oynayabiliyoruz. Sitemize tablet oyunları kategorisine yeni eklenen Köpek Balığı Saldırı‘sı oyunu ile ister tablet & telefon isterseniz bilgisayarınızdan bu keyifli oyunu hemen oynayabilirsiniz. Shark Attack denizde her bulduğu canlıya saldırarak puanlar toplayarak oynanan bir oyundur, ama dikkat etmeniz gereken yerleride bulunur, çok fazla derine daldığınız zaman hızla hava tükenir bu yüzden hemen aşağıdakileri yok edip yukarı çıkmanız gerekir. Bilgisayarlarınızda fare ile oyunu kontrol ederken, cep telefonları veya tablet gibi dokunmatik cihazlar ile oyun oynuyorsanız ekrana dokunarak balığı hareket ettirmeniz yeterli olacaktır, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık