Kopyacı Öğrenci

Kopyacı Öğrenci

Kimi zaman öğrencilerin mecbur kaldıkları, kimi zamanda isteyerek yaptıkları kopya çekme artık oyun dünyasında da yer bulmaya başladı. Tabi bu yer bulma durumu tamamen eğlence odaklı bir oyunla siz oyun severler ile beraber olacak ve kopya çekmeyi birde oyunlarımızda eğlenceyi yaşayarak yapmaya çalışacaksınız. Kopyacı Öğrenci oyununda, kopyayı çekecek olan öğrenci sizlerin kontrolünde olacak ve sizler ”mouse” ile sınıf içerisinde gerekli olan hamleleri doğru zamanda yaparak, öğrencinin sınavda kopya çekmesini sağlayacaksınız. Kopyacı Öğrenciye yardım etmek isteyen oyun severler için eğlence başlasın mı?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık