Korsan Rakunlar Oyunu

Korsan Rakunlar Oyunu

Sevimlimi sevimli bir o kadar da yaramaz rakunlar ile macera dolu bir oyun sitemizde sizleri bekliyor. Harika 3 boyutlu grafikler ile hazırlanan bu oyunumuzda toplam 71 farklı bölüm sizleri bekliyor. İki kafadar korsan Rakun küçük bir ada içindeki ananasları almak için yardımını bekliyor. Kutu ve bombalar üzerine yerleştirilmiş ananasları denize düşürmeden ada içerisinde tutmak için 3 hakkını kullanarak bomba, hindistan cevizi ve turuncu topu atman gerekiyor. Ananasları adacık içerisinde en az atış hakkını kullanarak tutmayı başarabilirseniz diğer bölümlere geçerek daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık