Korsan Saldırıları

Korsan Saldırıları

Okyanusun tam ortasında, dev dalgalar arasında zorluklarla mücadele ederken birde korsanlarla mücadele ederek tehlikeli bir 3d savaş oyununa var mısınız? Korsan Saldırıları oyununda, geminize korsanlar tarafından yapılacak olan saldırılara karşılık vermek için hem kılınıcınızı hemde kalkanınızı kullanacaksınız. İki takım arkadaşınızın da sizlere destek vereceği Korsan Saldırıları oyunu esnasında, ”yön” tuşları ile gemi içerisinde hareket halinde olacak, ”x”z” tuşları ile kalkanınızı ve kılıcınızı kullanacaksınız. Korsan Saldırılarına ”dur” demek isteyen mexoyun.com üyeleri için şimdi savaş vakti.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık