Korsan Zombiler

Korsan Zombiler

Zombiler daha önce birçok şekilde karşımıza oyun olarak çıktılar. Ama bu defa çok farklı zombiler korsan deniz aşırı olarak saldırılarına başladılar hemen yardımcı olman gerekiyor. Oyunumuz online olarak yani internet aracılığı ile çevrimiçi olan diğer kullanıcılar ilede oynanıyor. Dilerseniz online dilerseniz bilgisayara karşı oyunu başlatabilirsiniz. Öncelikle Online ve Local Arasında seçim yapıp Start Game tuşuna basarak giriş yapıyorsunuz daha sonra karşınıza gelen ekranda başlangıç paranıza uygun olan silahlardan bir tanesini seçip oyunu başlatıyorsunuz. Oyunda amacımız zombiler tarafından batırılan altın dolu gemiyi korumak olacak o yüzden hızla tekneler ile yaklaşan zombileri mause ile ateş ederek öldürmeniz gerekiyor. Harika bir kurgu ile hazırlanmış olan yeni Korsan Zombiler oyunumuzu oynarken bol şans dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık